Wycieczka zycia

Wycieczka zycia

Postprzez kamilamars » 29 maja 2019, o 14:47

Wlasnie stoje przed trudnym wyborem. Udalo mi sie uzbierac troche pieniedzy i chce jechac z chlopakiem na jakas wycieczke. Wstepnie obstawiamy Japonie. Mozna to zorganizowac samemu czy potrzebne bedzie biuro podrozy?
kamilamars

Re: Wycieczka zycia

Postprzez kamil » 1 cze 2019, o 22:00

Bardzo podoba mi sie Twoje podejscie do zycia, trzeba z niego czerpac jak najwiecej. Wlasnie mnie zastanawia przy okazji jeden fenomen .. wiele osob posiadajacych srodki do realizacji swoich marzen, czesto tego nie robi skupiajac swoja cala uwage na karierze zawodowej. Ja od zawsze jestem takiego zdania, ze trzeba umiec znalezc na wszystko czas. Wspolny odpoczynek w jakims odleglym zakatku swiata moze byc idealny do poglebienia waszej relacji i wniesienia jej na zupelnie nowy poziom. Kwestia jest tylko ile chcecie czasu spedzic na miejscu bo jak wiadomo bilety kosztuja wiec moze lepiej zaplanowac wypad na chociaz tydzien. Japonia jest swego rodzaju bardzo oryginalnym miejsce ze wzgledu na zupelnie odmienna kulture jaka tam panuje. Przed wyjazdem warto zorientowac sie troche o zwyczajach oraz zachowaniach jakie tam maja miejsc by tubylcy nie odebrali nas negatywnie. Najprostszym przykladem moze byc wizyta w restauracji. Jesli siegasz po paleczki to z pewnoscia zaimponujesz Japonczykom jednak musisz wiedziec czego z nimi nie robic. Nie mozna wbijac ich pionowo w miske ryzu poniewaz tam kojarzy sie to z pewnym rytualem pogrzebowym. Natomiast w kwestiach organizacyjnych to najlepiej bedzie poszukac czegos jak japonia biuro podróży . Duzo wskazowek mozna znalezc np. na tej stronie ryoko.pl Najwazniejsze jest co tak wlasciwie chcecie zobaczyc, mozliwosci jest nieograniczona ilosc :)
kamil

Powrót do O wszystkim