Sejf do domu - warto?

Sejf do domu - warto?

Postprzez Ala » 14 mar 2019, o 13:19

Witam wszystkich. Czy sejf do domu to dobry pomysł? Macie u siebie sejfy? Jeśli tak to jakie? Czy faktycznie sie wam przydają?
Ala

Re: Sejf do domu - warto?

Postprzez Mikolaj » 15 mar 2019, o 10:54

Ja mam sejf w domu i uważam, że czasami się przydaje. Bo przecież od czasu do czasu każdemu się zdarzy mięć w gotówce jakieś większe pieniądze, czy inną cenną rzecz. I wtedy sejf, nawet nie duży, bardzo się przydaje.
Mikolaj

Postprzez TomaszP » 15 mar 2019, o 13:39

A jaki masz sejf. Bo ja się właśnie przymierzam do kupna sejfu do domu i do firmy. Chodzi mi o sejf głównie do trzymania ważnych/poufnych dokumentów. Pewnie czasami też do przechowania większej gotówki. Póki co znalazłem ciekawą ofertę firmy hartmann tresore. Mają oni profesjonalne sejfy i do użytku domowego i do biur, których jakość jest potwierdzona certyfikatami. Wybór sejfów mają naprawdę duży i sam nie wiem, na co się zdecydować, bo nigdy nie kupowałem sejfu. Nie wiem na co zwrócić uwagę.
TomaszP

Postprzez boston » 30 mar 2019, o 12:15

Pewnie że warto, jak masz coś cennego tym bardziej. U nas mamy w biurze sejf i szafy metalowe na dokumenty i to się bardzo przydaje, masz wtedy pewność że żadne informacje nie trafią w niepowołane ręce, a dostarczyła nam go firma Avarus wraz z innym wyposażeniem do biura bo oni się profesjonalnie właśnie tym zajmują
boston

Postprzez azi » 31 mar 2019, o 11:40

Co konkretnie ma być przechowywane?
azi

Postprzez Mataka » 4 kwi 2019, o 21:36

Jeśli uważasz, że masz coś wartego trzymania w sejfie, to dlaczego nie. Inaczej trochę bez sensu, żeby stał tak sobie pusty i nieużywany.
Mataka

Powrót do O wszystkim