Dobre kosmetyki do kobiecej twarzy

Dobre kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez wojciechgrzelak90 » 16 maja 2018, o 09:08

Cześć!

czy ktokolwiek z forumowiczów korzystał może z [url=https://www.madlensklep.pl/]henny do brwi refectocil[/url] tej firmy? Zastanawiam się już parę dni czy nie skorzystać, ale najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za jakieś wskazówki oraz sugestie z góry dziękuję

Pozdrawiam
wojciechgrzelak90

Re: Dobre kosmetyki do kobiecej twarzy

Postprzez elabarbara » 5 lip 2018, o 08:21

Czy ktoś z Was używał lub używa kremu nawilżającego bez parabenów Calluna Medica? Ja mam cerę suchą ze skłonnością do niedoskonałości która wymaga specjalnego traktowania. I nie jest łatwo znaleźć odpowiednie kosmetyki. Opis produktów brzmi obiecująco, dlatego proszę Was o wypowiedź w tym temacie... Pozdrawiam.
elabarbara

Postprzez belgijka » 14 wrz 2018, o 21:00

Jak masz takie kłopoty z cerą to po co chcesz ją narazac na kolejny eksperyment z kosmetykami... Przeciez nie wiesz jak cera zareaguje. Jesli ma sie tego typu problemy to raczej powinno się wszystko kosultowac ze swoim dermatologiem czy kosmetologiem. Zobacz sobie co pisza na drkepa.com o prawidłowym traktowaniu cery z takimi skłonnościami. Najlepiej zreszta umowic sie na indywidualne konsultacje i na miejscu specjalista Ci powie czego brakuje skórze, moze powinnas zaczac od odżywienia jej chociazby za pomoca mezoterapii?
belgijka

Postprzez Lovender » 19 wrz 2018, o 07:59

Może najpierw wizyta u dermatologa a potem dobór kosmetyków.
Lovender

Powrót do O wszystkim