Papa jako pokrycie dachowe

Papa jako pokrycie dachowe

Postprzez idaper » 5 kwi 2017, o 14:38

Witam serdecznie
Od jakiegoś czasu mój dach przeciek, jestem w kropce. Kompletnie nie wiem co zrobić!? Czy położenie papy załatwi problem? Na tej stronie https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/papy/ znalazłam ciekawą i bogatą ofertę pap. A Wy jakie pokrycie dachowe polecacie najbardziej?
idaper

Re: Papa jako pokrycie dachowe

Postprzez Ala » 23 maja 2017, o 10:32

A może lepiej położyć coś solidnego, bo papa,to tylko tymczasowe rozwiązanie. Ja bym radziła zastanowić się nad dachówką kompozytową Tileco - nie jest to bardzo drogie pokrycie, a będziesz miał problem rozwiązany na wiele lat.
Ala

Postprzez BonBon » 6 cze 2017, o 12:08

Papa to papa, zaraz się rozleci.
BonBon

Postprzez TomaszP » 25 cze 2017, o 21:53

Papa to kiepski pomysł - szkoda kasy i czasu na takie coś. Lepiej od razu dać coś porządnego, a nie poprawiać co rok dachu. Ja bym dał Tileco - dachówki plastikowe - raz a porządnie.
TomaszP

Postprzez bello33 » 18 paź 2017, o 13:42

O, super ;) Jestem pewien, że mi się te porady przydadzą :) Dzięki wielkie ;)
bello33

Postprzez Norek1 » 17 sie 2019, o 22:38

A czy ktoś z z was, remontował może dach i musiał poza pokryciem wymieniać także konstrukcję? Bo mnie właśnie taki całościowy remont dachu czeka i nie wiem co zrobić, aby poszły te prace szybko i sprawnie. Czy myślicie, że wybór dachu w technologi MiTek (projekty takich dachów robi firma http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ ) będzie dobrym rozwiązaniem? Z tego co się orientowaliśmy to takie dachy są bardzo mocne, wytrzymale na niekorzystne warunki atmosferyczne i nadają sie pod każde pokrycie. W dodatku szybko się je montuje na budowie, bo większość pracy wykonywana jest w fabryce.
Norek1

Powrót do O wszystkim