Eksyctujący pomysł na wakacje

Re: Eksyctujący pomysł na wakacje

Postprzez fruttka » 2 maja 2016, o 15:23

A ja polecam po prostu nadmorskie wakacje, oczywiście nad Bałtykiem :). Jeżeli szukacie tanich miejsc noclegowych w Łebie, polecam zajrzeć do bazy noclegowej na stronie: https://www.lebanoclegi.pl/. Znajdziecie tam wszystko, począwszy od kwater prywatnych, poprzez większe pensjonaty i ośrodki, aż po hotele. Atrakcyjne ceny nocelgów - już od 25 złotych. Zapraszam!
fruttka

Postprzez malgosiamich » 12 paź 2017, o 11:35

Zastanówcie się, czy nie warto popytać o takie rzeczy znajomych. Moim zdaniem to może być naprawdę dość dobre rozwiązanie :)
malgosiamich

Postprzez Ala » 4 wrz 2019, o 08:36

fruttka napisał(a):
> A ja polecam po prostu nadmorskie wakacje, oczywiście nad Bałtykiem :).

Też lubię spędzać urlop nad Bałtykiem. Ostatnio "odkryliśmy" Rewal, nigdy wcześniej tam nie byliśmy, a okazuje sie, że to wyjątkowo urokliwa miejscowość. Mieliśmy w dodatku bardzo fajny domek w nowym kompleksie Adamówka - http://www.wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu/ . Domki są blisko morzą, dobrze wyposażona, zadbane, czyściutkie. A właściciele bardzo pomocni, wskazali wszystkie atrakcje jakie warto w Rewalu i okolicy zobaczyć.
Ala

Postprzez Mataka » 10 wrz 2019, o 21:47

Chyba wolałabym skakać sama, nie w tandemie.
Mataka

Postprzez Aza » 18 gru 2019, o 21:16

Plan na wakacje już mam. Zdecydowałam się na podróż do Gruzji i Armenii z Wytwórnią Wypraw. Wylot w lipcu z Poznania co jest dla mnie znakomitym rozwiązaniem gdyż do tego lotniska mam najbliżej. Całą organizacją zajmuje się biuro podróży, mnie pozostaje się tylko spakować. Wakacje te zapowiadają się znakomicie gdyż plan zwiedzania jest bardzo bogato rozpisany. Będzie sporo do zwiedzania, podziwiania pięknych widoków i smakowania ich lokalnych win.
Aza

Poprzednia strona

Powrót do O wszystkim