prezent dla żony

Re: prezent dla żony

Postprzez Madd92 » 1 mar 2018, o 16:41

Na dzień kobiet najlepszym prezentem będzie biżuteria. Apart ma romantyczną.
Madd92

Postprzez Cytrus1291 » 2 mar 2018, o 15:29

Myślę, że fajnym prezentem może być jakaś wycieczka. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Cytrus1291

Postprzez izydor007 » 5 mar 2018, o 12:21

Prezent żonie to zawsze nie lada wyzwanie. Nigdy nie wiadomo co kupić i trzeba się nieźle nagimnastykować aby trafić w odpowiedni prezent. Albo świecidełka albo kosmetyki, ale jednego i drugiego dużo na półkach w sklepie.
izydor007

Postprzez romanleszcz3 » 9 mar 2018, o 15:54

Uwielbiam swojej żonie kupować biżuterię na jakieś okazje, a bez okazji obdarowuje ją kwiatami. Żona jest moją gwiazdką na niebie, na ziemi, w wszechświecie. Jest najważniejsza.
romanleszcz3

Postprzez Klementynka » 14 mar 2018, o 11:58

Kwiaty zawsze są mile widziane, tak samo jak biżuteria lub elegancka bielizna. Zaskoczeniem może być też zorganizowanie jakiegoś wyjazdu lub wizyty w spa bądź nawet samego masażu pleców.
Klementynka

Postprzez belgijka » 19 mar 2018, o 23:08

Wszystko zalezy od okazji tak naprawdę... Kwiaty - wiadomo zawsze się sprawdzą i zawsze będą się podobały kobiecie, bo zwyczajnie są w naszym stylu ;p Ale jesli panowie chcecie naprawde zaimponowac swoim kobietom to polecam raczej cos bardziej kreatywnego, bo jednak kwiaty powinna dostawać przynajmniej raz w tygodniu ;p Fajną opcją jest zawsze wspólny wyjazd. Uwielbiam zwłąszcza takie niezapowiedziane wyskkoki na weekend jak np. ostatnio do Anlaya Day Spa - nie spodziewałam się, a szczerze mówić sama zapomniałam o tej naszej drobnej rocznicy zaręczyn - On pamietal i za to wlasnie Go kocham
belgijka

Postprzez loki » 20 mar 2018, o 09:06

Moja żona dostałam ode mnie praktyczny prezent jaki chciała a mianowicie filtr do wody, który znalazła sobie na stronie http://sklep.dafi.pl/produkty/filtry-przeplywowe.html/ .
loki

Postprzez Estetino » 20 kwi 2018, o 13:40

Kobiety kochają buty, więc z pewnością będą one trafionym prezentem. Najlepiej szpilki - symbol kobiecości. Dodają kobietom pewności siebie. Czy znacie kobietę, która nie lubi butów? ;)
Estetino

Postprzez Ellza » 14 maja 2018, o 20:30

Każda kobieta zasługuje na wszystko co najlepsze,dlatego też nie warto oszczędzać na tym co dobre i na tym co sprawdzone.Warto odwiedzić sklep https://www.mustela.pl/
Jest to miejsce, w którym znajdziesz dla żony najlepsze kosmetyki do pielęgnacji każdego rodzaju skóry,nawet tej najbardziej wymagającej.Ich produkty mają w swoim składzie tylko i wyłącznie naturalne składniki.Używają do ich produkcji dobrodziejstw aloesu,słonecznika a nawet awokado.
Ellza

Postprzez Ala » 21 lip 2018, o 22:21

Ja ostatni dostałam prezent od męża, który sprawił mi ogromna radość, mianowicie - w końcu mąż zamontował w domu centralny zmiękczacz wody:) i teraz skończyły się moje problemy z twardą wodą. Na montażu filtru, skorzystała zarówno moja cera, jak i włosy,a także sprzęt agd, bo przecież twarda woda sprawia, że np. pralki szybciej się psują. Każda kobieta, która męczy się z osadzającym się wszędzie kamieniem, taki prezent doceni:) A filtr został kupiony przez internet w sklepie Alaska - Zdrowa Woda - bardzo dobry sklep z kompetentną obsługą, wiem, bo sama ten filtr wybierałam:)
Ala

Poprzednia strona

Powrót do O wszystkim