mieszkanie dla młodych

Re: mieszkanie dla młodych

Postprzez azi » 17 lis 2014, o 13:58

anastazja4390 napisał(a):Ja tam nie liczę na żadne rządowe dopłaty, bo w praktyce jest to po prostu fikcja. Wiele się słyszy o tym, że te rządowe dopłaty idą na marżę, dla banku, albo dla samych deweloperów. Niestety, ale tak właśnie jest. Ja biorę normalny kredyt. Na razie oglądam mieszkania w stanie deweloperskim łódź. Atrakcyjnie wyglądają, a przy tym są w dogodnej dla nie lokalizacji. Jeśli nawet bym się załapała do MDM to chyba bym musiała mieszkanie kupić na obrzeżach miasta, przez te limity cenowe.

Mnie też bardziej przekonuje nowe mieszkanie w Łodzi. Często różnica między nowym a z rynku wtórnego jest niewielka, a jeśli decydujesz się zamieszkać na stałe w tym mieście, to myślę, że jest to dobra decyzja. A w jakiej dzielnicy oglądałaś mieszkanie?
azi

Postprzez noname » 17 lis 2014, o 21:04

robocop napisał(a):No moim zdaniem zdecydowanie bardziej wspiera deweloperów niestety. Nie rozumiem czemu nie obejmuje mieszkań z rynku wtórnego.

Coś mi się obiło o uszy, że ma być nowelizacja i MdM ma obejmować również mieszkania z rynku wtórnego. Czy tak się stanie - zobaczymy.
noname

Postprzez jackow » 10 gru 2014, o 22:27

Ja niestety nie łapię się na ich warunki i pozostaje szukać kredytu i samemu go spłacać. Pewnie jak większość. Ale znalazłem forum finansowe, gdzie znajdują się opinie na temat między innymi kredytów. I mam nadzieję że znajdę coś dla siebie.
jackow

Postprzez noname » 15 gru 2014, o 12:27

Ja póki co też nie mam co liczyć na tę dotację. Być może za dwa, trzy lata, jak już rozsądnie do niego podejdą, to więcej ludzi będzie mogło skorzystać.
noname

Postprzez Tebo » 15 gru 2014, o 23:54

ja mam kolegę który bierze udział w tym projekcie, na razie jedyne co to rozgląda się jakie są fajne mieszkania na sprzedaż gdynia
Tebo

Postprzez marekwisniewski0 » 16 gru 2014, o 14:00

Teraz w Katowicach są nowe mieszkania na sprzedaż na osiedlu franciszkańskim. Dostałem pracę i chciałbym tam zamieszkać, bo został w tym mieście uruchomiony rządowy program mieszkanie dla młodych.
marekwisniewski0

Postprzez matilda » 27 gru 2014, o 18:10

A kogo teraz stać na mieszkanie...
matilda

Postprzez azi » 14 sty 2015, o 13:59

Wbrew pozorom sporo jest osób.
azi

Postprzez loki » 28 sty 2015, o 10:04

marekwisniewski0 napisał(a):Teraz w Katowicach są nowe mieszkania na sprzedaż na osiedlu franciszkańskim. Dostałem pracę i chciałbym tam zamieszkać, bo został w tym mieście uruchomiony rządowy program mieszkanie dla młodych.

Ile za takie mieszkanie trzeba zapłacić? Górny Śląsk to jest dobre miejsce do zamieszkania i bardzo rozwinięte. Wielu ludziom kojarzy się tak, że Śląsk to tylko górnictwo. A tak naprawdę to w niczym nie są gorsi od Warszawy czy Krakowa. Jeśli możesz to napisz więcej informacji dotyczących tego osiedla. Ktoś jeszcze wspomniał o Panie Marcie Kulawik podrzucając jej stronę http://www.marta-kulawik.pl/mieszkania-na-sprzedaz kilka tygodni temu. Jak sprawa się zakończyła? Skorzystałeś z oferty?
loki

Postprzez kiron » 6 lut 2015, o 15:06

Marzę o takim mieszkaniu. Od razu bym w nim zamontował klimatyzację z Tychów i cieszył się komfortem:)
kiron

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O wszystkim