Strona 1 z 1

Greenery - opinie

PostNapisane: 30 cze 2017, o 09:20
przez patent
Czytałem kilka newsów związanych z tym systemem. A może ktoś z was miał możliwość zobaczenia jego wersji demonstracyjnej? Poza tym - czy dobrze myślę? U nas dotychczas żaden tego typu system jak dotąd nie był dostępny, prawda?

Re: Greenery - opinie

PostNapisane: 3 lip 2017, o 19:11
przez maczka7
Być może wybrani mają dostęp do wersji demo, ale jak na razie w sieci nic na ten temat nie słychać. Na stronie Greenery nie ma jeszcze żadnej opcji rejestracji. Trzeba cierpliwie czekać. Dla nas to również będzie duże ułatwienie działalności. Czekamy.

Re: Greenery - opinie

PostNapisane: 4 lip 2017, o 09:29
przez patent
W zasadzie jedyne źródło, gdzie coś sensownego napisano o systemie jest tutaj - http://www.e-sadownictwo.pl/artykuly/porady/5615-czym-jest-greenery1 Trzeba będzie zatem poczekać. Akurat taki system jest rynkowi potrzebny. W branży od lat nie pojawiają się aplikacje/systemy, które faktycznie wspierałyby działalność. A przecież wszystkie inne branże cały czas się rozwijają.

Re: Greenery - opinie

PostNapisane: 5 lip 2017, o 19:06
przez maczka7
I chcesz się bawić w spekulacje? To nie ma sensu. Prawdopodobnie są jakieś firmy, które zaproszono do testowania Greenery, bo nikt inny nie będzie w stanie tak łatwo wskazać największych wad systemu. Logiczne, że celem producenta oprogramowania jest zdobycie rynku, tak więc przedstawiciele znanych marek mogli mieć dostęp do wersji alfa, beta, ale wątpię, żeby chcieli się tym chwalić.

Re: Greenery - opinie

PostNapisane: 6 lip 2017, o 09:29
przez patent
Racja. Poczekamy na nowe publikacje o Greenery. Nawet jeśli jakieś firmy miały możliwość testowania wersji beta systemu, to i tak mają umowę o zachowaniu poufności. Poczekamy.

Re: Greenery - opinie

PostNapisane: 7 lip 2017, o 23:34
przez maczka7
Też wiele sobie obiecujemy po tym systemie, też pewnie będziemy zgłaszali sugestie zmian, jeśli napotkamy na problemy, też nam zależy na na funkcjonalnym rozwiązaniu, które będzie przygotowane idealnie pod naszą działalność. Ale to chyba oczywistem, prawda?

Re: Greenery - opinie

PostNapisane: 21 lip 2017, o 11:34
przez patent
Zamierzacie podpisać umowę przed targami? Z tego co się dowiedziałem, to żeby zaprezentować swoje rośliny, trzeba mieć podpisaną umowę i dostarczyć próbki zaakceptowanych roślin w wyznaczone miejsce na tych targach. Wchodzicie w to?

Re: Greenery - opinie

PostNapisane: 16 sie 2017, o 18:57
przez maczka7
Tak. Na targach mają być pokazane nasze rośliny i do tego musimy mieć wcześniej podpisaną umowę. Umowa już sprawdzona, zostały podpisy.
A już na targach "Zieleń to życie" mamy dostarczyć rośliny. Wiele sobie po tym systemie obiecujemy.