Strona 1 z 1

Szklarnie i oranżerie.

PostNapisane: 14 mar 2017, o 15:36
przez Brighth
Widzę, że nie ma takiego tematu tutaj. Macie szklarnie bądź oranżerie? Genialna sprawa, jak się się trochę miejsca w ogródku, można cieszyć się świeżymi warzywami przez cały rok. Świetne realizacje wykonuje greenhouse-service, zajrzyjcie sobie. Pozdrawiam!

Re: Szklarnie i oranżerie.

PostNapisane: 26 sty 2018, o 11:36
przez Norek1
Może i fajna sprawa, świeże własnej produkcji warzywa przez cały rok, ale jest to jednak dość dużo pracy, a i miejsca w ogrodzie było by mi żal na szklarnie. Ja cały ogród mam już zaprojektowany i choć wydawało mi się, że ogród mam dość duży, to teraz widzę, że i na dwa razy większy miałbym pomysł, jak urządzić. Jak jadę po rośliny do szkółkarstwa ozdobnego http://ulinscy.pl/, to zawsze wychodzę z większa ilością sadzonek, niż początkowo planowałem:) Ale jest tyle pięknych roślin, które chciałbym mieć w ogrodzie, że ciężko się powstrzymać.

Re: Szklarnie i oranżerie.

PostNapisane: 18 wrz 2018, o 09:34
przez Ala
Znam ten problem:) Też podoba mi się więcej roślin, niż mój ogród jest w stanie pomieścić:) Dlatego bardzo rozsądnie planuję zakupy jakiś nowych gatunków. Ostatnio kupiłam ciekawy okaz hortensji bukietowej na stronie - https://www.futuregardens.pl. Zresztą to już nie pierwsze moje zakupy w tym sklepie, gdzie mają bardzo duży wybór i wiele ciekawych, unikatowych odmian roślin.