Strona 1 z 1

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

PostNapisane: 18 kwi 2015, o 18:40
przez fruttka
Mam takie pytanko do użytkowników tego forum. Czy macie może u siebie zainstalowane przydomowe oczyszczalnie ścieków? Jeśli tak, to czy jesteście zadowoleni, że zdecydowaliście się na takie rozwiązanie i czy coś takiego jest w ogóle wygodne, czy raczej dużo przy tym pracy? Namierzyłam już firmę, która mogłaby mi coś takiego wykonać - przy okazji, może kojarzycie: http://www.czystyzysk.eu/? Jeśli ktoś z Was korzystał z ich usług w tym zakresie, to również byłabym wdzięczna za wszelakie komentarze na ich temat, no i fajnie by było, gdyby ktoś mi wytłumaczył co nieco na temat takich oczyszczalni, bo ja - jak to kobieta, mało na takich kwestiach technicznych się znam, a właśnie chciałabym poznać zagadnienie od tej strony :).

Z góry dziękuję!

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

PostNapisane: 14 maja 2015, o 15:47
przez hulek
To bardzo mądre rozwiązanie dla domów nie mających możliwości podpięcia się do kanalizacji!

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

PostNapisane: 21 maja 2015, o 11:50
przez qwerek
[url=http://primeko.pl]Przydomowa oczyszczalnia ścieków[/url] to jedna z najlepszych inwestycji jakie można samodzielnie wykonać bez większych problemów :)

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

PostNapisane: 8 sie 2015, o 07:54
przez sylwia4012
Moim zdaniem super sprawa z taką oczyszczalnią przydomową zawsze jest to inwestycja, ale się wraca, wiem coś o tym. Do tego na pewno będziecie potrzebować przygotowania miejsca pod nią np. koparkoładowarka Wrocław Moim zdaniem warto pomyśleć o takim czymś, aby wszystko było szybko i sprawnie.

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

PostNapisane: 26 mar 2018, o 14:25
przez tyrolka
polecam te oczyszczalnie przydomowe http://www.ekohouse-oczyszczalnie.pl/przydomowe-oczyszczalnie-sciekow/vh4l-vh12l-light-1-15-osob.html

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

PostNapisane: 30 mar 2018, o 20:17
przez marecki811
Jeżeli poczuwamy się do odpowiedzialności za środowisko i chcemy przy tym zaoszczędzić to koniecznie musimy zainstalować taką oczyszczalnie jak na http://oczyszczalnie24.eu/. Ja mam już swoją 3 lata. Sama inwestycja zwróciła mi się po 1,5 roku. Teraz już tylko oszczędzam :) Jeżeli nie wiecie kompletnie nic na ten temat, to skontaktujcie się z tymi fachowcami. Jestem przekonana, że na pewno Wam pomogą! To super specjaliści z ogromną wiedzą. Pomogli mi dobrać odpowiedni projekt, który był za darmo! To jedna z lepszych moich inwestycji :)

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

PostNapisane: 7 cze 2018, o 20:28
przez qasanek
a myślałeś kiedyś żeby spróbować przydomowych oczyszczalni ścieków http://www.ekohouse-oczyszczalnie.pl

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

PostNapisane: 24 lis 2018, o 11:52
przez tomas112
zastanawiam się nad wyborem firmy montującej oczyszczalnie, w mojej okolicy montuje firma http://primeko.pl zna ktoś ? Potrafi ktoś doradzić co to za firma i jak z ich rzetelnością ?