Naturalne kobiece kosmetyki z róż

Naturalne kobiece kosmetyki z róż

Postprzez michalinarosinska65 » 27 cze 2018, o 13:49

Witam wszystkich,

pytanie głównie do kobiet, choć może i mężczyźni również mnie zaskoczą taką wiedzą. Co sądzicie o kosmetykach z róż, a dokładniej o [url=https://kosmetykizdolinyroz.pl/pl/c/OZDOBNE-MYDLA-GLICERYNOWE-100-RECZNIE-ROBIONE/27]mydełkach ozdobnych[/url]. Stosowałyście i polecicie? A może macie inne sprawdzone kosmetyki tego typu inych firm? Czekam na komentarze :)

Mam nadzieję, ze wywiąże się dyskusja!
michalinarosinska65

Re: Naturalne kobiece kosmetyki z róż

Postprzez elabarbara » 26 lip 2018, o 08:39

Myślę, że nie są one dobrym wyborem, ponieważ róża jest kwiatem często uczulającym. Nie lepiej zainwestować w naturalne kosmetyki, które nie zawierają żadnych aromatów i szkodliwych składników? Polecam świetne i skuteczne naturalne kremy i maseczki marki Calluna Medica. Ich skuteczność potwierdzona na mnie:)
elabarbara

Re: Naturalne kobiece kosmetyki z róż

Postprzez belgijka » 28 sie 2018, o 19:56

To fakt - sam zapach bywa bardzo intensywny... ale to wiadomo każdemu bedzie pasowalo co innego, a jesli nie ma sie wrazliwej cery to mozna sprobowac. Chociaz sama jestem daleka juz od testowania nowosci. Wszystko staram sie na biezaco konsultowac z dermatologiem. Za duzo przeszlam i ja i moja cera. W gre wchodza wyłącznie dermokosmetyki z serii cetaphil em do mycia. Emulsja miceralna dziala i kojaco i odbudowujaco a przy tym jest tez rekomendowana maluchom
belgijka

Powrót do O wszystkim