Strona 1 z 1

Gdzie kupię dobrą instalację centralnego ogrzewania?

PostNapisane: 26 cze 2018, o 08:59
przez wojciechgrzelak90
Witajcie :)

Stoję przed ciężkim wyborem - własnie wybieram instalację centralnego ogrzewania. Decyduje się chyba na broetje, co sądzicie o ich [url=https://www.broetje.pl/]piecu dwufunkcyjnym[/url]? Korzystaliście, macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Każda pomoc mile widziana!


Pozdrawiam!

Re: Gdzie kupię dobrą instalację centralnego ogrzewania?

PostNapisane: 21 lip 2018, o 21:49
przez Norek1
Prawda jest taka, że teraz to najbardziej opłaca się inwestować w pompę ciepła - jeśli chodzi o ogrzewanie domu. Niby koszt spory, ale potem się zwraca, a co najważniejsze, masz ekologiczne ogrzewanie i żadne ustawy antysmogowe nie są ci straszne. Spójrz sobie na ofertę firmy Dimplex, oni mają różnego typy pomp i na pewno znajdziesz coś co będzie ci pasowało i co sprawdzi sie u ciebie.

Re: Gdzie kupię dobrą instalację centralnego ogrzewania?

PostNapisane: 18 wrz 2018, o 09:42
przez TomaszP
Najlepsze sposób na ekologiczne ogrzewanie domu to pompa ciepła i do tego rekuperacja. Taki kompleksowy 'zestaw" wraz z montażem można zamówić sobie w firmie http://oemsolar.pl/. Moi teściowe rok temu sobie takie coś montowali i całość działa rewelacyjnie. Wszystko jest bezobsługowe a dla starszych osób, to że jest kluczowe zagadnienie. Kolejny plus, to bardzo niskie koszty ogrzewanie.

Re: Gdzie kupię dobrą instalację centralnego ogrzewania?

PostNapisane: 31 sty 2019, o 21:25
przez Ala
Jeśli chodzi o naprawdę tanie i sprawdzone ogrzewanie, to najlepiej wychodzi ogrzewanie gazowe. Oczywiście trzeba kupić dobrej jakości kocioł, ale to nie jest jakiś wielki wydatek, bo za 4 tysiące można kupić na stronie http://ogrzewamy24.pl/ firmy Bongioanni. Ich kotły są produkowane w Europie i mają aż 5 lat gwarancji. I jest to najnowocześniejsza technologia. Dzięki czemu kotły te są bardzo wydajne ale również ekonomiczne i ekologiczne. Co do obsługi to jest to ogrzewanie bezobsługowe - więc wygodniejszego po prostu nie ma.