Nietypowe koszulki na prezent

Nietypowe koszulki na prezent

Postprzez michalinarosinska65 » 22 maja 2018, o 13:17

Witajcie wszyscy!

mam pytanie w związku ze zbliżającym się dniem dziecka. Gdzie kupię [url=http://bimodo.pl/koszulki-i-body-dla-dzieci-z-nadrukiem/]body dziecięce z nadrukiem[/url]? Ma ktoś jakąś sprawdzoną hurtownie czy miejscówkę pod ręką? Ważne żeby materiał był odpowiedni - kupując kiedyś takie na allegro zaraz materiał wyblakł :(

Dzięki za pomoc
michalinarosinska65

Re: Nietypowe koszulki na prezent

Postprzez Klementynka » 5 cze 2018, o 21:18

Hejka, moja przyjaciółka ma niedługo urodziny, ma strasznego fioła na punkcie ciuchów, i na to zawsze wydaje najwięcej pieniędzy :D Pomyślałam więc, że fajnie sprawić jej coś z tej kategorii. Wiem, że na stronach typu https://zippini.pl/ jest dużo super ofert kart podarunkowych itp, ale ja jednak uważam, że to pójście na łatwiznę. Wiem, co na pewno chciałaby dostać Magda, ostatnio pokazywała mi buty, które chce sobie kupić, tylko są dość drogie i musi zaczekać. I tu pojawia się problem, bo podobno butów nie powinno kupować się na prezent, bo „rozchodzą się drogi”. Niby nie wierzę w takie zabobony, ale sama nie wiem, czy taki prezent to dobry pomysł, co o tym myślicie? Może lepiej koszulkę z ciekawym napisem? ;)
Klementynka

Re: Nietypowe koszulki na prezent

Postprzez marczii » 19 lip 2018, o 12:25

No to jeśli ma totalnego fioła na punkcie ciuchów to powinna odwiedzić sklep ModiModa.pl - tutaj znajdziesz mnóstwo popularnych, dobrych jakościowo ciuchów w korzystnych cenach. Sama byłam w szoku jak np. na stroje kapielowe jest okolo 50% zniżki a do tego na sukienki torebki i rozne inne dodatki tez. Polecam sprawdzic tylko calych swoich oszczednosci nie wydajcie tak jak ja bo jak wpadne w szał zakupowy to juz koniec hehehe
marczii

Powrót do O wszystkim