Ogrzewanie gdzie kupić opał w atrakcyjnej cenie

Ogrzewanie gdzie kupić opał w atrakcyjnej cenie

Postprzez dortako77 » 26 mar 2018, o 17:38

Jak często szukacie atrakcyjnych ofert na dostawy opału w internecie? Już w zeszłym roku znajomy mocno mnie namawiał, ale jakoś nie przekonała mnie ta forma zakupu. W tym roku po sprawdzeniu ceny oleju opałowego postanowiłem poszukać w sieci dostawcy i na www.gielda-paliw.com jest kliku sprzedawców z mojego regionu z lepszą ceną i zastanawiam się jaka jest popularność takiej formy zakupu. Jeśli macie doświadczenia w takich zakupach lub sprawdzonego dostawcę olej z rejonu Raszyna to proszę o kontakt
dortako77

Re: Ogrzewanie gdzie kupić opał w atrakcyjnej cenie

Postprzez Aza » 18 maja 2018, o 21:45

Zmieniłam tradycyjny system grzewczy na ogrzewanie na podczerwień. Znakomite jest w nim to, że jest praktycznie bezobsługowe bez zbędnych prac jak zakup i przechowanie opału czy rozpalanie w piecu i dbanie o ogień. Instalację paneli na podczerwień wykonywała mi firma z wielkopolski Eco Partner, która jest również producentem paneli. Przy ich produkcji stosują tylko nasze rodzime materiały dzięki czemu mamy gwarancję wysokiej jakości produktu.
Aza

Re: Ogrzewanie gdzie kupić opał w atrakcyjnej cenie

Postprzez Ala » 6 cze 2018, o 06:56

Ja na szczęście mam ten problem z głowy, raz na zawsze. 2 lata temu zrezygnowaliśmy z kotła na ekogroszek i zdecydowaliśmy się na instalację pompy ciepła. I to była jedna z najlepszych decyzji. Całą instalację szybko i sprawnie zrobiła nam firma http://dimplex.pl/ i teraz właściwie niczym nie musimy się martwić. Ani o kupno opału, ani o wynoszenie popiołu. W domu ciepło, rachunki za prąd niewiele wyższe - a wygoda niesamowita.
Ala

Powrót do O wszystkim