Strona 1 z 1

Kupno samochodu

PostNapisane: 13 mar 2018, o 23:36
przez Pytlariusz
Witam, chcę zakupić samochód ale jestem zupełnie zielona w te klocki i nie wiem czy szukać ofert jeżdżąc po komisach, w internecie https://okeno.pl/ , czy pytać po znajomych? Na co mam patrzeć przy kupnie samochodu :)? Szukam jakiegoś ekonomicznego samochodziku do 20 tyś.

Re: Kupno samochodu

PostNapisane: 19 mar 2018, o 18:53
przez R0gerro
BMW 540i e39 :D :D :D

Re: Kupno samochodu

PostNapisane: 30 mar 2018, o 08:06
przez Polalum
Weż auto na firmie za dotacje unijne :D Bedzie lepsze, nowsze i samo się spłaci. Ja tak zrobiłem z pomocą Kancelarii Czapczyński -> http://tcrp.pl/ i jest świetnie. Autko samo jeździ nic nie trzeba w nim robić :)

Re: Kupno samochodu

PostNapisane: 30 mar 2018, o 17:58
przez Garant
Nie ciężko znaleźć coś w internecie w tej kwestii. Dużo jest specjalnych forów od tego.

Re: Kupno samochodu

PostNapisane: 28 maja 2018, o 23:10
przez Aza
Do 20 tysięcy to raczej coś z używanych. Jak kupowałam swój w Auto Plazie to też przeglądałam używane. Na początku właśnie myślałam o takim ale w ostateczności skusiliśmy się na nowe auto z atrakcyjnym finansowaniem jakie nam tam zaproponowano. Wyszło to korzystnie. A jak szukasz ekonomicznego i zrywnego autka to bierz Forda Fiestę z silnikiem EcoBoost.

Re: Kupno samochodu

PostNapisane: 4 lip 2018, o 20:18
przez loki
Ja niedawno kupiłam sobie swój wymarzony mały samochodzik. Cieszyłam się jak dziecko, bo już nie muszę tłuc się komunikacją miejską. Niestety miałam już nieprzyjemny incydent i musiałam szukać na szybko wulkanizacji. Na szczęście w sieci znalazłam stronę http://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-siemianowice-slaskie-24-h/ niedaleko mnie, więc zadzwoniłam. Pomoc nadeszła szybko, co bardzo mnie ucieszyło.

Re: Kupno samochodu

PostNapisane: 28 wrz 2019, o 18:09
przez Trop
Gdybym miał kupować auto to pewnie zdecydowałbm się na lamborghini. Takie auto to mechaniczna doskonałość, ta moc pod silnikiem - piękne marzenie. Nawet znalazłem odpowiednich fachowców, którzy mogliby moje auto serwisować: http://aldamotorsport.pl/serwis-lamborghini-slask/ . No, ale jeszcze trochę poczekam zanim takie auto kupię :) Póki co trzeba wozić się używanym.

Re: Kupno samochodu

PostNapisane: 8 lis 2019, o 12:57
przez Lovender
Do 20 tys. można już kupić całkiem dobry używany samochód... ja w tej cenie kupiłam swoje BMW i jestem zadowolona...

Re: Kupno samochodu

PostNapisane: 21 sty 2020, o 16:46
przez boston
Kiedyś też śmigałem takim samochodem ale teraz mam swój samochód marzeń, zastanawiałem się nad kolejnym autem i podjechałem do salonu Porsche Centrum Sopot i tam przejechałem się macanem, teraz do innego samochodu niż porsche nie wsiadam :D