Samochód nowy, czy używany?

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postprzez Landziak » 15 lip 2017, o 15:30

najlepiej kupić roczne autko :)
Landziak

Postprzez boston » 2 sie 2017, o 15:08

Może być roczne jak najbardziej, dobrze też zamontować w nim zestaw Optima, ja jeździłem do Kliniki Lpg na montaż koszt zwrócił mi się po pół roku, a teraz kilka stówek miesięcznie wydaję mniej na paliwo, to się bardzo opłaca
boston

Postprzez lukaszgryko » 4 sie 2017, o 13:49

Jak masz dużo kasy to możesz kupić nowy samochód, aczkolwiek ja wolę co parę lat zmieniać auta i temu kupuje używane.
lukaszgryko

Postprzez Doren » 7 sie 2017, o 09:49

Roczne auto nie zawsze jest opłacalnym zakupem. Na przykład roczne auto sprowadzane z Niemiec, może mieć już przebieg rzędu 100.000 km, a więc jest to już połowa życia silnika i innych podzespołów (np. filtr DPF). Miałem okazję widzieć takie autka, gdy sam chciałem kupić samochód. Przyznam się, że bałem się takiego zakupu i wolałem poszukać [url=http://skadwziacpieniadze.pl/]sposoby na zarobek[/url], by móc kupić auto w lepszym stanie technicznym. Pozdrawiam.
Doren

Postprzez malgosiamich » 13 paź 2017, o 19:04

Hm... Ja poszukuję właśnie jakiejś porządnej firmy z Katowic, która kompleksowo jest w stanie obsłużyć moje auto. Znacie może coś naprawdę dobrego i sprawdzonego? W Sieci jest w sumie sporo ofert, ale dość ciężko jest wybrać firmę, która oferuje wszystko w jednym miejscu. Chodzi mi o sprzedaż dobrych części samochodowych, myjnię samochodową i wypożyczalnię aut. Najlepiej, żeby to była myjnia mobilna i dojazd do Klienta z częściami.

Popytałem trochę znajomych i polecali mi tę firmę http://autoserwis.pl/ Chciałbym się zapytać Was o opinię w tym zakresie – czy korzystaliście może z tej firmy i jesteście w stanie doradzić, czy jest ona warta uwagi? Zastanawiam się też, czy znacie może jeszcze coś sprawdzonego w tym zakresie... Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Z tego co widziałem, ta firma, którą podlinkowałem ma całkiem niezłe opinie w Sieci, ale chciałbym mieć więcej możliwości do wyboru. Z góry wielkie dzięki za porady w tym obszarze tematycznym :)
malgosiamich

Postprzez xnero » 14 paź 2017, o 16:53

Mój mąż uparł się na nowy samochód prosto z salonu...
xnero

Postprzez lanex » 3 gru 2017, o 16:46

Nowy samochód to ideał, ale jego wartość spada praktycznie z dnia na dzień. Dlatego kupiłem 3-latka. Troche mi brakowało więc w ziałem kredyt gotówkowy w raiffeisen. Niewiele więc dostałem na dowód.
lanex

Postprzez Trop » 12 gru 2017, o 11:04

Lepiej nowy ale musi cię na niego stać
Trop

Postprzez daniel22 » 12 gru 2017, o 11:48

Jestem za tym aby kupować auta używane. Może takie jest moje zdanie bo nie stać mnie jednak na samochody nowe. Używane jak najbardziej. I nawet już parę razy zmieniałem.
daniel22

Postprzez dago1990 » 12 gru 2017, o 12:06

Jak by mnie było stać to bym kupił nowy. Ale nie stać mnie nawet na używany
dago1990

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O wszystkim