Wentylacja z odzyskiem ciepła

Re: Wentylacja z odzyskiem ciepła

Postprzez lilides » 2 lut 2018, o 13:03

Ja już od kilku dobrych lat mam rekuperację http://instaltechnik.pl/oferta/rekuperacja-i-klimatyzacja/rekuperacja/ i jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolona. Nie dość, że dom jest odpowiednio nagrzany, to jeszcze powietrze jest odpowiednio wentylowane. Jest to naprawdę wspaniały sposób ogrzewania, jaki jest obecnie na rynku.
lilides

Postprzez kamilamars » 4 lut 2018, o 14:35

Nie slyszalam o czyms takim wczesniej...
kamilamars

Postprzez Ala » 27 mar 2018, o 20:05

sylwia4012 napisał(a):
> Oczywiście, że trzeba, podobnie jak w inne nowe rozwiązanie jakim jest pompa ciepła.

Racja, taki rekuperator + pompa ciepła to najbardziej wydajny system. Wiadomo, że trochę to wszystko kosztuje, ale dość szybko się zwraca. No i co ważne jak zainwestujemy w taką instalację, to mamy naprawdę ekologiczne ogrzewanie domu. Jedyny warunek, by być faktycznie z takiego rozwiązania zadowolony, to powierzyć wykonanie całości sprawdzonej firmie, np. Dimplex z Poznania. A nie jakieś firmie, która powstała 2 miesiące temu i oferuje niby super rabaty.
Ala

Postprzez loki » 19 wrz 2018, o 09:56

Ogromnie się cieszę, że w swoim domu zdecydowałem się na instalację takie rozwiązania jak wentylacja. Dziś mogę się cieszyć dobrej jakości powietrzem, a zimą doceniam to w szczególności. Jeżeli zastanawiacie jak wygląda montaż czy chociażby czyszczenie poczytajcie sobie następujący artykuł dotyczący konserwacji takiego systemu: https://brawent.pl/czyszczenie-wentylacji-warszawa/ . My z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni.
loki

Poprzednia strona

Powrót do O wszystkim