Docieplenia budynków

Docieplenia budynków

Postprzez jackow » 4 lip 2014, o 11:13

Jak macie też problem ze znalezieniem dobrej firmy, która Wam dociepli dom to mogę Wam kogoś polecić: www.docieplenia.pl/. Znam ten ból, sama nie wiedziałam kogo wziąć i znalazłam ich na jakimś forum. Ktoś ich bardzo polecał, więc sobie myśle co mi szkodzi zapytać. Zadzwoniłam i zdecydowałam się no i bardzo dobrze zrobiłam :) Świetni fachowcy, bardzo dokładnie i solidnie wykonali robote także możecie sobie być za nich pewni!
jackow

Re: Docieplenia budynków

Postprzez Norek1 » 27 mar 2018, o 20:00

Zrobienie docieplenia to nie jest jakiś wielki problem. Spokojnie można samu zrobić, jak się ma trochę pojęcia, sporo czasu i kogoś do pomocy. I wychodzi dużo taniej niż wynajęcie firmy, bo jednak takie firmy to potrafią się cenić. Nawet jak się do kosztów doliczy wynajem rusztowania (ja brałem z firmy Bau-Form) to i tak dużo kasy zostaje w kieszeni.
Norek1

Re: Docieplenia budynków

Postprzez Mikolaj » 6 cze 2018, o 06:29

Niby można samemu ocieplić dom, ale lepiej jest jednak zdecydować się na ocieplenie pianą pur i wtedy bez pomocy fachowców się nie obejdzie. Mi całe ocieplenie robiła firma http://www.ewapur.pl/, bardzo sprawnie im to poszło. A piana pur ma to do siebie, że wnika w każdą nawet najmniejszą szczelinę i dzięki temu likwiduje wszystkie mostki cieplne. No i dodatkowo świetnie też wycisza. Zresztą u nas w okolicy, coraz więcej osób decyduje się właśnie na takie ocieplenie.
Mikolaj

Powrót do O wszystkim