Ogród zimowy

Ogród zimowy

Postprzez paulina27 » 31 lip 2015, o 15:14

Co myślicie o ogrodach zimowych? Według mnie to fajne rozwiązanie jeżeli chcemy mieć zielono przez cały rok, fajnie byłoby zimą usiąść sobie wśród zieleni i zrelaksować się,a przy tym nie martwić się o to, czy zamarzniemy. Za budową takiego pomieszczenia przemawia u mnie jeszcze fakt, że w chłodne noce można obserwować niebo i gwiazdy odpoczywając w ciepłym miejscu. Czy jest to zachcianka tylko bogatych ludzi czy z niewielkim budżetem również można zaplanować sobie taki ogród?
paulina27

Re: Ogród zimowy

Postprzez matilda » 8 sie 2015, o 15:13

Też bym taki chciała mieć :)
matilda

Postprzez Zosia Jan. » 23 wrz 2015, o 11:16

świetna sprawa, szczególnie że można tam trzymać rośliny wrażliwe na zimno, nie ma nic piękniejszego jak kawa zimą w swojej własnej oazie zieleni.
Zosia Jan.

Postprzez Norek1 » 21 lip 2018, o 21:53

Fajna sprawa, ale z tego co się orientowałem to dość droga i to zarówno jeśli chodzi o zrobienie takiego ogrodu, jak i później jego utrzymaniu. Ja stawiam więc na ogród, który wygląda pięknie od wczesnej wiosny do później jesieni. Mam tak dobrane rośliny, by właściwie przez cały okres wegetacyjny coś się w ogrodzie działo. Bardzo dużo gatunków kupowałem w sklepie http://futuregardens.pl/, bo można u nich kupić naprawdę wyjątkowe okazy, o których w innych sklepach nawet nie słyszeli.
Norek1

Postprzez Lamig » 9 paź 2018, o 10:11

Mamy idealną porę na to by wybierać odpowiednie meble ogrodowe. Wybór jest bardzo duży a i ceny pojawiają się dość niskie. Sama chce stworzyć wyjątkowe miejsce w ogrodzie i na tarasie, dlatego szukam odpowiednich mebli. Spodobał mi się taki komplet https://ogrodolandia.pl/komplet-ogrodowy-santa-barbara i zatanawiam się nad jego kupnem. W ogrodzie wyglada świetnie.
Lamig

Postprzez Green Solutions » 15 paź 2018, o 09:51

Marz mi się taki ogród zimowy :) może za rok, albo dwa uda mi się to ogarnąć ;)
Green Solutions

Powrót do Projektowanie ogrodu